Joonistusvõistlus

Oled sa kunagi mõelnud, millised olid Aki, Sousuke ja Wilhelm väikestena? Nüüd on sinu võimalus, sest selle aasta joonistusvõistluse teemaks on „5-aastased Aki, Sousuke ja Wilhelm mängivad piraate ja ninjasid.“ Nii et otsi välja pliiatsid, värvid või muu vajalik ja asu joonistama!

Reeglid ja oluline info:

  • Ühe autori poolt kuni kaks tööd.
  • Pilt peab olema animestiilis.
  • Pilt peab olema A4 formaadis (21×29,7 cm). Digitaalsel kujul pilte vastu ei võeta! Printige välja, kui arvutis tehtud.
  • Pilt ei tohi olla kokku murtud, seega kasutada A4 formaadi jaoks sobivat ümbrikut. Pilt peab olema kile sees, mis võimaldab seda üles riputada.
  • Joonistus tuleb saata hiljemalt 11. septembriks 2015 aadressil Munga 12, 51007, Tartu. Saaja nimeks märkida MTÜ Animeklubi Asashio. Lisaks pildile panna juurde kiri, kus on peal autori täisnimi, vanus ning e-maili aadress (kasutuselolev). Kui on soov töö(d) isiklikult üle anda, saatke kiri e-maili aadressil art@animatsuri.eu, siis lepime kokku, kuidas edasi toimida. NB! Kui saadate postiga, pääsevad võistlusele ainult need tööd, mille postitemplil on saatmiskuupäevaks hiljemalt 11. september.
  • Pildid võivad postis kaduma minna, palun sellega arvestada. Soovituslik on enda tööst varukoopia teha ja see festivalile kaasa võtta, et töö saaks üles ka siis, kui originaal on tõesti postis kaduma läinud. NB! Kui töö/d on kätte saadud, saadab korraldaja pildile lisatud e-maili aadressile kiri, et töö/d on kohale jõudnud. Kui vastavat kirja pole tulnud 14. septembriks, palun korraldajaga ühendust võtta. Tööd, mis tuuakse festivalipäeval, aga mille postis kadumamineku kohta pole korraldajal andmeid, võistlusele ei pääse.
  • Pilt ei tohi sisaldada pornograafiat, kutsuda üles vägivallale, sisaldada roppusi või muud ebasobivat.
  • Pilti/e autorile ei tagastata.
  • Keelatud on oma võistlustööd/töid enne võistluse lõppu Internetis avaldada. Töö/d võib avalikustada alles pärast võistlust.

Joonistused pannakse festivalil üles näitusena ning kõikidel külastajatel on võimalik anda oma hääl*. Hääletus ja pildid on anonüümsed.

Joonistusvõistluse võitja kuulutatakse välja festivali teisel päeval enne lõpetamist. Esikolmikule toredad auhinnad!

* Kuna tegu on rahvahääletusega, võivad võistlusest soovi korral osa võtta ka AniMatsuri meeskonnaliikmed.