Ööbimine

Tuled kaugelt ja ei oma Tartus kohta ööbimiseks? Sinu elu lihtsustamiseks pakume järgnevaid variante:

Looming Hostel

looming_v-300x84

Looming Hostel on ka sellel aastal AniMatsuri majutuspartner. Ette broneerides (telefoni või e-maili teel) ja kasutades märksõna “AniMatsuri”, saavad festivali külastajad oma tellimuselt soodustust 25%.

Looming Hostelis on 2-7 inimese toad, toidu valmistamiseks kööginurk, pesemisvõimalus, tasuta parkimine ja WiFi. Hostel asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast aadressil Kastani 38.

Koduleht: loominghostel.ee

E-mail: info@loominghostel.ee

Telefon: +372 56 99 43 98

Hotell Tartu

logo

Sel aastal pakub AniMatsuri külastajatele soodustust ka Hotell Tartu. Tellimiseks tuleb samuti võtta ühendust ja kasutada märksõna “AniMatsuri”. Hotell Tartu asub Tartu Bussijaama vastas aadressil Soola 3.

Festivali külastajad saavad broneerida üheinimesetoa hinnaga 40€/öö ja kaheinimesetoa hinnaga 60€/öö.

Koduleht: tartuhotell.ee

E-mail: sales@tartuhotell.ee

Telefon: +372 731 4300

Tartu Mart Reiniku Kool

Need, kelle jaoks on väga tähtis majutuse hind, saavad ööbida Mart Reiniku Koolis aadressil Vanemuise 48. Ööbimine toimub klassiruumides või võimlas (olenevalt soovijate arvust), kindlasti on vaja kaasa võtta oma magamiskott, matt ja muud vajalikud asjad. Kohapeal on WC-d ja duširuumid. Ööbimise hind on 3€ ühe öö eest ja 5€ kahe öö eest.

Registreerimiseks tuleb saata 18. septembriks e-maili aadressile stepan@animatsuri.eu ja teada anda:

  • Mitu ööbijat tuleb
  • Mitmeks ööks tullakse
  • Kõikide ööbijate nimed, kontakttelefonid, vanused.

Kooli territooriumil on rangelt keelatud alkoholi tarvitamine ja suitsetamine; palume austada ka öörahu. Kohapeal on vabatahtlikud korravalvurid.