Laula mu elu


Enne filmiseansse ütleb oma tervitussõnad Jaapani Suursaatkonna kultuuriatašee härra Hideo Shinozuka.

Filmi seansid:
– Tartus 19. septembril kell 19.00 Genialistide klubis (Magasini 5, Tartu)
– Tallinnas 27. septembril kell 19.00 kinos Artis (Estonia pst 9, Tallinn)

 

Ayashii Kanojo (あやしい彼女)
Valmimisaasta: 2016
Kestvus: 125 min
Film on jaapani keeles ja ingliskeelsete subtiitritega.
Tartu seansi event
Tallinna seansi event

20-aastane Setsuko Otori (Mikako Tabe) on õnnistatud armsa välimuse ja imelise lauluhäälega. Meeldiv esmamulje aga varjab teravat keelt, mis pritsib sappi kõigi suunas, ohvreid valimata. Selle kahtlaselt elutarga 20-aastase tõeline identiteet on 73-aastase naise oma!

Sündinud sõja ajal ja kasvanud üles Tokyo vanas all-linnas, Setsuko kaotas oma abikaasa noorelt ja kasvatas oma tütart üksi. Tema elu ei kulgenud nii, nagu ta oli lootnud, kuid nüüd saab ta võimaluse teiseks nooruseks! Ootamatult noorenenud, teeb Setsuko kõik, et tema elu kulges tema soovide järgi. Ta laseb teha uue soengu ja ostab kokku uue garderoobi ning hülgab isegi oma endise nime ja pere, et otsast alata. Kui ta avab oma suu, et laulda, puudutab tema hääl kuulajate hingi ja võlub nad.

Hoolimata Setsuko tütre mureavaldustest saab Setsuko enda karjäärile alguse tänu nägusale muusikaprodutsendile ja teeb oma popdebüüdi koos üsna tundmatu bändi liikmega, kelleks juhtub olema tema enda lapselaps! Setsuko elu kulgeb lõpuks ometi plaanitud rada, kuni asjasse sekkub tema kauaaegne austaja Jiro. Kas Setsuko saab lõpuks aru, mis on tõesti tähtis?

Filmiõhtu on tasuta!

Üritus on korraldatud koostöös Jaapani Fondi ja Jaapani Suursaatkonnaga Eestis.