Ajakava : est

<< Tagasi

Laupäev

12:00 - 12:15aatriumAvamine
12:00 - 19:00107Tekken 7 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:00 - 14:00107Super Smash Bros. U registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:00 - 16:00107Puzzle Fighter 2 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:30 - 13:30225Ettekanne Alternatiivsed rollimängusüsteemid D&D-le
- Ove Hillep
12:30 - 14:00139Töötuba Kalligraafia
- Eri Miyano, jaapani keele lektor, Tartu Ülikooli keeltekeskus
12:30 - 14:00võimlaDemo Kendo demonstratsioon
- Margus Freudenthal, Tartu Kendoklubi
12:30 - 13:30221Viktoriin
- Aki
13:45 - 19:15202Töötuba Jutumäng: Fiasco
- Ove Hillep
13:45 - 14:45203Ettekanne Jaapani figuriinide kogumine algajatele
- Mariliis Teearu
14:00 - 16:00107Super Smash Bros. U kvalifikatsioonid ja finaal
- GamingHouse, GamingHouse
14:15 - 15:45139Töötuba Gunpla ettekanne ja töötuba
- Mart Redi ja Arvi Uuspõld
14:15 - 15:45võimlaDemo Aikido demonstratsioon
14:15 - 15:45141Jututuba
- Ahti Tamm
15:00 - 16:00203Ettekanne “Silent Hill” ja Jaapani hirmuesteetika juured
- Maret Nukke, Jaapani uuringute lektor, Tallinna Ülikool
16:00 - 17:30139Töötuba “Tüüpilise animedraama” rollimäng
- Gerli Carol Koppel
16:00 - 19:00107Puzzle Fighter 2 kvalifikatsioonid ja finaal
- GamingHouse, GamingHouse
16:00 - 17:30võimlaDemo Koryu Uchinadi karate
- Andreas Kangur, Andres Kaljuste, Rasmus Vahtra, Allan Ahu, Martin Rein, Uku Luhamaa, Tartu Budoklubi
17:00 - 18:30221Vestluspaneel Jaapanis reisimine
- Kaia Jallai, Janar Pääsik
17:30 - 18:45203Vestluspaneel Nostalgiline paneel
- Rait Piir, Riho Välk, Robin Soon
17:45 - 19:15võimlaDemo Keskaegsete relvade ja kaitserüüde demonstratsioon
- Sõdalaste Koda, MTÜ Eesti Ajaloolise Mõõgavõitluse Liit
17:45 - 19:15139Töötuba Kanzashi
- Natalia Orshanskaya, Jaapani-Inglise keeltekool
19:00 - 20:00221AMV võistlus
20:00221Lõpetamine

Pühapäev

11:30 - 15:30202Töötuba Artemis
- Ove Hillep, J.J Metsavana
12:00 - 12:15aatriumAvamine
12:00 - 13:00107Tekken 7 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:30 - 13:30225Ettekanne Välismaa festival ehk sinna ja tagasi
- Karen Tuul, Eili Lusti
12:30 - 14:00139Töötuba Kalligraafia
- Eri Miyano, jaapani keele lektor, Tartu Ülikooli keeltekeskus
12:30 - 13:45141Jututuba
- Ahti Tamm
13:00 - 15:00107Tekken 7 kvalifikatsioonid ja finaal
- GamingHouse, GamingHouse
14:15 - 15:30139Töötuba Mangade töötuba
- Sander Tulk
15:30 - 17:30võimlaCosplay võistlus
18:30221Lõpetamine ja auhinnatseremoonia