Kontakt


MTÜ Jaapani kultuuriklubi Asashio
asashio@anime.ee

Festivali üldinfo: info@animatsuri.eu

——

Peakorraldaja ja programmijuht
Kaia Jallai
kaia@anime.ee / 5624 8717
(Üldinfo ja meedia)

Piletimüük & infolaud
Seidi Andres
tickets@animatsuri.eu

Turvaküsimused
Heikki Saul
security@animatsuri.eu

Vabatahtlikud
Madeleine Poogen
staff@animatsuri.eu

Müügiletid ja kirbuturg
Annely Kasela
annely@animatsuri.eu

Jaapani kuu
Merilin Kauksi
merilin@animatsuri.eu

Cosplay
Andrei Tuch
cosplay@animatsuri.eu

AMV võistlus
Tanel Pipar
amv@animatsuri.eu

Mänguruum
Rasmus Rahnu
games@animatsuri.eu

Välisgrupid ja ühisreisid välisüritustele
Galina Zaitseva
galina@animatsuri.eu

Karaoke
Valdar Vaht
karaoke@animatsuri.eu

Koduleht
Piiu Pilt
piu@piu.ee
www.piu.ee