Laupäev, 23.09


11:30Hugo Treffneri GümnaasiumUksed lahti
12:00 - 12:15aatriumAvamine
12:00 - 19:00107Tekken 7 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:00 - 14:00107Super Smash Bros. U registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:00 - 16:00107Puzzle Fighter 2 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:30 - 13:30225Ettekanne Alternatiivsed rollimängusüsteemid D&D-le
- Ove Hillep
12:30 - 13:30203Ettekanne Cosplay tegemine: A-st Z-ni
- Pandemonnium
12:30 - 14:00139Töötuba Kalligraafia
- Eri Miyano, jaapani keele lektor, Tartu Ülikooli keeltekeskus
12:30 - 14:00võimlaDemo Kendo demonstratsioon
- Margus Freudenthal, Tartu Kendoklubi
12:30 - 13:30221Viktoriin
- Aki
12:30 - 14:00141Töötuba Kõik ACEO-st
- Kato
13:45 - 19:15202Töötuba Jutumäng: Fiasco
- Ove Hillep
13:45 - 14:45203Ettekanne Jaapani figuriinide kogumine algajatele
- Mariliis Teearu
13:45 - 14:45225Ettekanne Musklid ja meik
- Elffi, Elffi Cosplay
13:45 - 14:30kooli eesCosplay rongkäik
- Aki, Sousuke
14:00 - 16:00107Super Smash Bros. U kvalifikatsioonid ja finaal
- GamingHouse, GamingHouse
14:15 - 15:45139Töötuba Gunpla ettekanne ja töötuba
- Mart Redi ja Arvi Uuspõld
14:15 - 15:45võimlaDemo Aikido demonstratsioon
14:15 - 15:45141Jututuba
- Ahti Tamm
15:00 - 16:00203Ettekanne “Silent Hill” ja Jaapani hirmuesteetika juured
- Maret Nukke, Jaapani uuringute lektor, Tallinna Ülikool
15:00 - 16:00225Ettekanne Kuidas taltsutada cosplay habemeid
- Dudus, Dudus Arrrt
15:00 - 16:30221Vestluspaneel Yuri!!! on ICE vestluspaneel
- Yuuri Katsuki, Victor Nikiforov, Yuri Plisetsky, Christophe Giacometti ja Otabek Altin
16:00 - 17:30139Töötuba “Tüüpilise animedraama” rollimäng
- Gerli Carol Koppel
16:00 - 19:00107Puzzle Fighter 2 kvalifikatsioonid ja finaal
- GamingHouse, GamingHouse
16:00 - 17:30võimlaDemo Koryu Uchinadi karate
- Andreas Kangur, Andres Kaljuste, Rasmus Vahtra, Allan Ahu, Martin Rein, Uku Luhamaa, Tartu Budoklubi
16:00 - 17:15141Ettekanne Tudengipõlve mälestuste vormimine
- Hiromasa Saito
16:15 - 17:15203Ettekanne Cosplay ohud internetis: näpunäited ja nõuanded halbade olukordade vältimiseks
- Calssara, Calssara Cosplay
16:15 - 17:15225Ettekanne Parukate 101
- Effymia, Effymia Cosplay
17:00 - 18:30221Vestluspaneel Jaapanis reisimine
- Kaia Jallai, Janar Pääsik
17:30 - 18:30225Ettekanne Rekvisiitide tegemine PVC vahtplastist
- Dulcinea, Dulcinea Cosplay
17:30 - 18:45203Vestluspaneel Nostalgiline paneel
- Rait Piir, Riho Välk, Robin Soon
17:45 - 19:15võimlaDemo Keskaegsete relvade ja kaitserüüde demonstratsioon
- Sõdalaste Koda, MTÜ Eesti Ajaloolise Mõõgavõitluse Liit
17:45 - 19:15139Töötuba Kanzashi
- Natalia Orshanskaya, Jaapani-Inglise keeltekool
17:45 - 19:15141Jututuba
- Ahti Tamm
19:00 - 20:00221AMV võistlus
20:00221Lõpetamine
21:00 - 00:00Erinevate Tubade KlubiAfterparty