Ööbimine

Ööbimine

looming

Tuled kaugelt ega oma Tartus kohta ööbimiseks? Sellel aastal pakub AniMatsuri koostöös meie pikaajalise majutuspartneri Looming Hosteliga võimalust peavarju saamiseks:

Ette broneerides ja kasutades märksõna “AniMatsuri” saavad festivali külastajad endale toa või voodikoha hostelis 25% odavamalt. Looming Hostelis on 2-8 inimese toad, toidu valmistamiseks kööginurk, pesemisvõimalus, katuseterrass, tasuta parkimine ja WiFi. Hostel asub 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast aadressil Kastani 38.

Broneerimiseks võta ühendust Looming Hosteliga:

Koduleht: loominghostel.ee
E-mail: info@loominghostel.ee
Telefon: +372 56 99 43 98

 


 

Nendele, kelle jaoks on majutuse hind tähtsam kui erimugavused, pakume sel aastal ööbimisvõimalust Looming Hosteliga samas majas Polygon teatris. Ööbimine toimub suures ruumis koos teistega ning voodeid ei ole. Seetõttu tuleb kõigil magamiseks vajalik kaasa võtta (magamiskott, madrats jne). Kohapeal olemas WC’d ja pesemisvõimalused.

Registreerimiseks täita küsimustik. Iga ööbija saab registreerida ainult ennast. Kui teid on grupis mitu, kes tulemas, siis iga inimene peab ise ennast kirja panema.

Ööbimine võimalik kahel ööl reedest pühapäevani või ainult ühel ööl (reede-laupäev või laupäev-pühapäev).

Hinnad:
Üks öö – 7€
Kaks ööd – 12€

Tasumine on sularahas kohapeal. Kella 9.00-23.00 on enda kirjapanek ja tasumine Loomingu hosteli administratuuris (3ndal korrusel), teistel aegadel AniMatsuri kohapealse meeskonnaliikme kätte.

50 kiiremat saavad koha!

Kui peaks esinema küsimusi, siis palun kirjutada mart@animatsuri.eu.

 


 

Soodusööbimine on võimalik ka Terviseks hostelis! Kui mainid AniMatsuri festivali, saad soodustust -25%!

Koduleht: terviseksbbb.com
E-mail: terviseksbbb@gmail.com
Telefon: +372 56 55 382

Kohtumiseni AniMatsuril!