AniMatsuri sooduspiletid on müüki paisatud!

18. juuni 2017 AniMatsuri sooduspiletid on müüki paisatud!

Juunikuu lõpuni (30. juuni kaasa arvatud) on müügis AniMatsuri 2017 sooduspiletid8€ ühe päeva ja 12€ kahe päeva eest! Juulist alates lähevad hinnad 10€ ühe päeva ja 15€ kahe päeva peale, nii et olge kiired!

Müügis on ka toetajapiletid, mis maksavad ka sel aastal 40€ ja sisaldavad endas pääsmeid festivalile, ballile ja peole, erilist toetajate T-särki ja meeneid, pääsu toetajate ruumi festivalialal ja kohta esiridades cosplay võistluse ajal.

Loe täpsemat infot siit!


Kandideeri AniMatsuri programmijuhi abiks

24. mai 2017 Kandideeri AniMatsuri programmijuhi abiks

Oled AniMatsuril käinud ja mõelnud, et tahaksid panustada selle toimumisse? Seda mitte ainult kohapeal, vaid hakata asjaga tegelema juba eos? Juba mitu kuud või isegi aasta varem? Sellisel juhul on järgnev pakkumine just sulle! Nimelt otsib AniMatsuri peakorraldaja ja programmijuht Kaia endale abilist. Abilist, kellega ühiselt tegevusi planeerida ja neid ka teoks teha. Kui tundub huvitav, siis jätka lugemist.

 

> Millised on sinu tööülesanded?
Aitad Kaiat programmi planeerimisel ja täideviimisel. See sisaldab ideede kogumist, esinejate leidmist ning nendega suhtlemist ja ajakava koostamist. Festivali ajal on ülesanneteks esinejate vastuvõtmine, nende abistamine oma ettekande/töötoaga ning esinemisruumide korrashoid ja õhutamine. Esinejatega tegelemiseks on veel abikäsi festivali ajaks tulemas. Jooksvalt võib kohapeal tekkida veel lisaülesandeid.

> Milline on töö vorm?
* Eeltöö toimub valdavalt e-mailide ja chatide vahendusel, kuid sisaldab ka telefonikõnesid ja kohtumisi. Kui esinejatega suhtlemises on olulised e-mailida ja telefonikõned, siis meeskonnatööks kasutame Slacki ja peame koosolekuid.
* Festivali ajal on peamiselt tegu liikuva tööga ning sisaldab palju inimestega suhtlemist ja tegevuste koordineerimist.
* Nagu kogu ülejäänud AniMatsuri meeskond, on ka selle positsiooni puhul tegu vabatahtliku tööga.
* Aidata asjade ettevalmistamisega päev enne festivali (22. septembri õhtul) ning kõige koristamisega pärast festivali lõppu (24. septembril)

> Keda me otsime?
* Vanust peab olema vähemalt 18 eluaastat
* Oled kohusetundlik, aktiivne ja rõõmsameelne
* Saad hakkama nii meeskonnatöö kui ka individuaaltööga
* Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas
* Tunned huvi Jaapani kultuuri vastu
* Elukoht ei pea olema Tartu, kuid peab olema võimalus Tartusse koosolekuteks reisida
* Eelnev korralduskogemus ei ole vajalik, kuid tuleb kasuks. Kõik vajaliku saame jooksvalt selgeks õpetada ning lisaks Kaiale on alati olemas keegi, kes aitab.

> Mida pakume?
* Võimalust panna ennast proovile korraldajana
* Kujundada AniMatsuri programmi enda nägemise järgi huvitavaks ja põnevaks
* Lõbusat ja asjalikku meeskonda
* Toredaid koosolekuid ja meeskonnaüritusi
* Korraldajasärki, tasuta pääset AniMatsurile ja sellega seotud üritustele ning toitlustust festivali ajal
* Huvi ja toimiva koostöö korral võimalus jätkata meeskonnas ka 2018. aastal

> Kandideerimise tähtaeg on 31. juuni 2017!

 

Kui tundub huvitav, siis klikka SIIA ning kandideeri. Täpsema info kandideerimise ajakava kohta leiate ka sealt.


AniMatsuri 2017 joonistusvõistlus

18. mai 2017 AniMatsuri 2017 joonistusvõistlus

Mis juhtub, kui Aki, Sousuke ja Wilhelm paisatakse RPG mängu? Kes neist haarab kätte mõõga, kes loitsuraamatu? Käesoleva aasta joonistusvõistluse teemaks on “Aki, Sousuke ja Wilhelmi seiklused fantaasiamaailmas”.

Alates sellest aastast aktsepteerime ka digitaalseid töid, nii et otsi välja pliiatsid, värvid, digilauad või muu vajalik ja asu joonistama!

Reeglite ja olulise info lugemiseks klõpsa siia!


AniMatsuri 2017 cosplay võistlus

04. aprill 2017 AniMatsuri 2017 cosplay võistlus

Kätte on jõudnud aeg avada registreerimine selle aasta ANIMATSURI COSPLAY VÕISTLUSELE!
Lisaks tavapärastele kategooriatele oleme lisanud kaks ülilahedat asja: täiesti uue võistluskategooria ja esmakordselt antava supervinge auhinna parimatest parimale!
Niisiis löö oma õmblusmasinale ja kuumaliimipüstolile hääled sisse, terita nõelad ja käärid ning valmista üks eepiline kostüüm! Kui vajad ideid, siis festivali selleaastane teema on fantaasia-RPG 🙂
Loe võistlusest lähemalt SIIN!


Tule vabatahtlikuks!

02. aprill 2017 Tule vabatahtlikuks!

Kas sinu lemmikanime hooaeg sai just läbi?
Kas Pokémon GO ei tööta telefonis korralikult?
Kas sa leiad, et sul oleks vaja midagi muud oma ajaga teha kui chibisid joonistada?

Siis AniMatsuri ootab just sind!
Kui oled 15-aastane või vanem, oskad inglise keeles suhelda ja oled vaba vähemalt ühel AniMatsuri 2017 toimumise päeval, on sul ainulaadne võimalus kandideerida AniMatsuri vabatahtlikuks!

Kandideerimise tingimused ja vorm asuvad aadressil:
https://goo.gl/forms/RWsYpz0Jw9kxEnQ82

Head kandideerimist!


AniMatsuri 2017 AMV võistlus

27. märts 2017

AniMatsuri 2017 AMV võistlus ootab osalejaid!

AMV on lühend kolmest sõnast – anime, muusika ja video. Idee on lihtne – võta üks lemmikanime või mitu, leia mõni sobiv muusikapala taustaks ja kleebi kokku üks põnev isetehtud muusikavideo.

 » Loe edasi


AniMatsuri 2017 teema

21. märts 2017

AniMatsuri 2017 teema on fantaasia-RPG!


AniMatsuri @ TourEst

08. veebruar 2017

Ka käesoleval aastal võtab AniMatsurit korraldav MTÜ Animeklubi Asashio osa TourEsti turismimessist 10.-11. veebruaril Tallinnas, Näituste Messikeskuses.

Leiate AniMatsuri korraldajad Kaia ja Heikki Jaapani Suursaatkonna messiboksist (H5) Global Village saalis, kus nad jagavad oma Jaapani reisikogemusi. Lisaks on võimalik võtta osa shodo töötoast (kalligraafia, eelregistreerimisega), mängida riichi mahjongi, meisterdada jaapanipäraseid sõbrapäevakaarte, jälgida sushidemonstratsiooni ning imetleda ikebanat. Lapsed saavad proovida kätt sushi meisterdamises ning õppida tundma jaapani keelt. Laupäeval toimub messi pealaval cosplay show.

Täpsema info ja ajakava saamiseks külastage Jaapani Suursaatkonna kodulehte.

Sooviksime tänada Jaapani Suursaatkonda selle võimaluse eest! Lisaks suured tänud ka Sushimonile ja Jaapani-Inglise Keeltekoolile, kellega koos tegevusi saame läbi viia.

TourEsti koduleht rohkema info jaoks: www.tourest.eu