Tegelase ja logo joonistuskonkurss!


Oled kunstihuviline? Tahaksid oma loomingut teisteni tuua? Tartus avatav Jaapani toidu restoran otsib endale logo!

Logo tagaplaanil võiks olla keldi kolmnurkne sõlm ja tänulikkuse sümbol ning esiplaanil logo keskel valge draakon. Muu osas on vabad käed, aga idee tuleb esitada paberkujul (DIY toas saab välja printida).

Parima logo autor saab auhinnaks Hellsingi anime DVD täiskomplekti ja võimaluse saada oma logo restorani esindama! Selgitused logo kohta antakse laupäeval, 23. septembril kell 18.00 DIY toas ja töid ootame DIY tuppa pühapäeval, 24. septembril kella 15.00-ks. Võitja kuulutatakse välja auhinnatseremoonial.

 

Tahaksid joonistada hoopis tegelasi? Ka see on võimalik!

Samurai-kass Satoshi, kes armastab väga sushit, on rännakuil, et leida legendaarne Kameeleonsushi™, mis muudab enda välimust. Tema sõbrad on koer ja põrsas, kes teda teekonnal toetavad. Just Satoshit ja tema sõpru tulebki oma disainil kujutada. Värvide ja tehnika osas piiranguid pole, kujutada võib nii loomalikke inimesi kui ka inimlikke loomi, töö võib teha ka digitaalselt ja hiljem välja printida (võimalus olemas DIY toas).

Laupäeval, 23. septembril kell 18.00 räägitakse DIY toas lähemalt, mis ootused on disainile. Ideede esitused paberil on oodatud pühapäeval, 24. septembril DIY tuppa hiljemalt kella 15.00-ks. Eelnev disainikogemus või kunstiharidus pole vajalik, oluline on entusiasm ja palju ideid!

Selgitame välja parimad disainid ja esikoha saaja saab lisaks auhinnale võimaluse saata oma töö finaali, kus valitakse Satoshile disain, millest saab osa hiljem valmivast koomiksist Satoshi ja tema sõprade seikluste kohta.

Plushie-Satoshi esialgne idee inspiratsiooniallikaks: