AniMatsuri 2018!

09. detsember 2017 AniMatsuri 2018!

AniMatsuri  2018 toimub 22.-23. septembril 2018 Tartus!


AniMatsuri 2017 kokkuvõttev video on valmis!

19. november 2017

Video tegi Visual Culture Club.


Iardacil tõi koju 2. koha!

07. november 2017

28. oktoobril toimunud EuroCosplay 2017 finaalis osutus Eestit esindanud Iardacil üheks parimatest: teda autasustati 2. kohaga! Oleme su üle uhked!

Suured õnnesoovid ka 1. koha saanud Merry All-Nighterile Soomest ja 3. koha saanud Takamy Cosplayle Lätist!


AniMatsuri kaotatud ja leitud!

25. oktoober 2017

Kas sul või su sõbral läks festivali jooksul midagi kaduma? Meie meeskond kogus festivalialalt kokku esemeid, mida võid tagasi tahta. Näha saab neid siin.

Kui tunned Drive’i kaustast midagi ära, võta ühendust helena@animatsuri.eu. NB! Hoiame omanikuta esemeid alles selle aasta lõpuni (2017), pärast seda lähevad need minemaviskamisele.


EuroCosplay finaali ühisvaatamine

19. oktoober 2017

Sel aastal valiti AniMatsuril Eesti esindajaks EuroCosplayl Iardacil!

Nagu möödunud aastal, teeme ka sel aastal finaali ühisvaatamise ning elame meie esindajale ning lemmikutele kaasa. Lisaks toimub sel aastal enne live streami ka väike ettekanne, kus eelmise aasta finalist Effymia tuleb rääkima oma kogemusest EC’l. Seega on põhjust kohale tulla, eriti neil, kes EC’le kunagi minna tahaks.

* Kuna? 28. oktoober 2017
* Kell? Ametlik livestream ei ole kinnitatud, seega on algus kas kell 18 või 19. Ettekanne on umbes 45 minutit enne ülekande algust. Anname teada, kui aeg kinnitatud
* Kus? Tartu Erinevate Tubade Klubi, Aparaaditehases (Kastani 42). Hoovi peal rohelisest uksest sisse neljandale korrusele
* Sissepääs? Tasuta!

Kohapeal on olemas baar, kust saab endale meelepärast joodavat ning kaasa võib võtta meelepäraseid snäkke. Oma joogiga sisenemine on aga keelatud.

Pärast ülekannet algab halloweeniteemaline Jaapani kultuuriklubi Asashio sünnipäevapidu (klubi saab tervelt 12)! Pidu saab olema tasuline.

Ürituse Facebooki event

EuroCosplay:
www.eurocosplay.com
https://www.facebook.com/eurocosplay

Foto autor Kirill Dogadajev


AniMatsuri 2017 võitjad!

02. oktoober 2017 AniMatsuri 2017 võitjad!

Sel aastal sai mõõtu võtta cosplays, videomängudes, viktoriinil, AMV-de tegemises ja joonistamises. Käesolevas postituses toome ära kõik auhinnaliste kohtade võitjad.

 

COSPLAY

AniMatsuri Grand Prix

Jaapanisse sõidab: Lady Wolf


Foto: Kirill Dogadajev (veel …)


Jaapani kuu kumihimo töötuba jääb ära

29. september 2017

Peame kurvastusega teatama, et kumihimo töötuba jääb ära. Aga! Kuna huvi töötoa vastu on olemas, plaanime selle korraldada lähitulevikus (Jaapani kuu väliselt) ja anname kindlasti teada, kui kuupäev on kindel. Vabandame ebamugavuste pärast.


AniMatsuri 2017 on edukalt lõppenud!

26. september 2017

Järjekordne AniMatsuri on läbi, valitud ballikuningas ja -kuninganna, tantsitud animemuusika saatel, kuulatud ettekandeid ja vaadatud demosid, meisterdatud töötubades ja sotsialiseeritud, nauditud cosplay etteasteid ning jagatud auhinnad parimatele kunstis, videotöötluses, mängudes ja cosplays. Kaks ja pool päeva möödusid linnutiivul.

AniMatsuri korraldusmeeskond soovib tänada külastajaid, kes aktiivselt festivali programmist osa võtsid – ilma teieta poleks ka festivali.

Tänusõnad kõigile programmi läbiviijatele, et jagasite oma teadmisi ja oskusi külastajatega. Ootame teid ka edaspidi esinema!

Suur tänu meie toredatele ja usinatele kohtunikele Elffile, Calssarale, Dudusele ja Dulcineale, kes aitasid selgitada välja selle aasta parimad cosplayerid.

Rohkelt kallistusi meie meeskonnale, kes väsimatult kogu festivali vältel, eel ja pärast veendusid, et kõik sujuks plaanipäraselt.

Suur-suur aitäh meie partneritele ja sponsoritele: Tartu linn, Jaapani kultuuriklubi Asashio, UniCon, Jaapani-Inglise Keeltekool, Estravel, EuroCosplay, Animecon, Jaapani Suursaatkond, Jaapani Fond, GamingHouse, Brain Games, Visual Culture Club, Tokumaru, Gamestar, JAPAN AIRLINES, Genialistide Klubi, Looming Hostel, Hostel Terviseks, “Nyaaa!” Cosplay, Erinevate Tubade Klubi, Sushimon, 100usagi ja PlayStation Eesti.

Kohtumiseni 2018. aasta septembris!


Ettekanne Haruki Murakamist toimub ka Tallinnas

25. september 2017 Ettekanne Haruki Murakamist toimub ka Tallinnas

Kuna Tartus korraldatud ettekanne Haruki Murakami elust ja loomingust osutus väga populaarseks ja järelpärituks, otsustasime koostöös Rahva Raamatuga organiseerida sama ettekande ka Tallinnas. Ettekanne toimub 30. septembril kell 13.00 Viru keskuse Rahva Raamatus aadressil Viru väljak 4/6, Tallinn. Üritus on eesti keeles ja kõigile tasuta. Märgi end osalejaks siin!


AniMatsuri Murakami ettekanne jääb ära

22. september 2017

Kahjuks jääb ettekanne Haruki Murakamist ära, sest ettekande tegija on haigestunud. Vabandame ebameeldivuste pärast.