Vestluspaneelid


Yuri!!! on ICE vestluspaneel


Kas nad kallistasid või suudlesid? Kas Christophe tegi jääl tõesti midagi SELLIST? KES ON CHIHOKO?!

Yuri!!! on ICE fännidel üle maailma on palju vastamata küsimusi! Yamamoto Sayo, Mitsurou Kubo, nende tiim ning MAPPA esindajad rändavad festivalilt festivalile, et fännide küsimustele vastata. Paraku ei suuda nad igale poole jõuda, mistõttu peavad vahel tegelased ise vastuseid andma! Ja nii ongi nüüd võimalik tulla tegelastelt ise asju pärima. Ära maga võimalust maha!

Veendumaks, et paneel on kõigile ühtmoodi lõbus ja ohutu, tuletame meelde reeglid:

  • Tegemist on sarjategelaste paneeliga. Panelistid ise pole fookuses, niisiis me ei vasta isiklikele küsimustele või kommentaaridele cosplay kvaliteedi teemal.
  • Paariteemalised küsimused on lubatud, aga ärge nendega liiale minge ja pidage meeles – mitte kõigile ei meeldi need paarid, kes meeldivad sulle.
  • Cosplayeritel on õigus keelduda vastamast küsimustele, mis tekitavad neis ebamugavust. Otsustusõigus on neil.
  • Ole positiivne! See paneel toimub heast tahtest. (See on ka LGBT-sõbralik.) Panelistid ja festivali meeskond võivad sul paluda lahkuda, kui oled ebaviisakas või segad paneeli.

Ajakavas
Yuri!!! on ICE vestluspaneelLaupäev, 23.09 15:00 - 16:30
221Yuuri Katsuki, Victor Nikiforov, Yuri Plisetsky, Christophe Giacometti ja Otabek Altin

Jaapanis reisimine


Kas soovid minna Jaapanisse, aga ei tea, mis selleks vaja läheb ja kuidas tuleks odavam? Selles väikeses vestluspaneelis on võimalik küsida sul kõiki küsimusi ja kuulda meie seiklustest ja nippidest, kuidas käia Jaapanis, nii et pankrotti ei lähe. Me oleme käinud Jaapanis mitu korda ja oleme iga kord midagi õppinud ja nüüd jagame seda tarkust teiega. Tule kuulama ja küsima!


Ajakavas
Jaapanis reisimineLaupäev, 23.09 17:00 - 18:30
221Kaia Jallai, Janar Pääsik

Nostalgiline paneel


Digimon, Dragon Ball, Akira, Ghost in the Shell, Pokémon, Love Hina ja Sailor Moon. Animed, mis on suuremal või vähemalt määral mõjutanud nii animetööstust ennast kui jätnud oma jälje ka mitmetele praeguseks kahekümnendate lõpus ja kolmekümnendates oleva põlvkonna inimestele. Sellel paneelil viivad vestlejad teid oma nooruspõlve lainetele ning räägivad oma mälestustest ja mõtetest. Kuulama ja vestluses kaasa rääkima on oodatud kõik samasse põlvkonda jäävad inimesed, aga ka nooremad või vanemad. Periood, mida käsitletakse, jääb vahemikku 80-date lõpp kuni 90-date algus.


Ajakavas
Nostalgiline paneelLaupäev, 23.09 17:30 - 18:45
203Rait Piir, Riho Välk, Robin Soon