Kontakt


MTÜ Jaapani kultuuriklubi Asashio
asashio@anime.ee

Festivali üldinfo: info@animatsuri.eu

——

AniMatsuri ja Jaapani kuu peakorraldaja
Kaia Jallai
kaia@anime.ee / +372 5687 5916
(Üldinfo ja meedia)

AniMatsuri programm
Janar Pääsik
janar@animatsuri.eu

Jaapani kuu programm
Merilin Kauksi
merilin@animatsuri.eu

ANIMATSURI KORRALDAJAD

Piletimüük & infolaud
Seidi Andres
tickets@animatsuri.eu

Müügiletid & kirbuturg
Anett Lillemaa
anett@animatsuri.eu

Vabatahtlikud
Madeleine Poogen
staff@animatsuri.eu

Cosplay
Karen Tuul
cosplay@animatsuri.eu

AMV võistlus
Tanel Pipar
amv@animatsuri.eu

Mänguruum
Rasmus Rahnu
games@animatsuri.eu