Ajakava : Laupäev, 22.09

<< Tagasi

11:30Uksed lahti
12:00 - 12:15aatriumAvamine
12:00 - 16:00107Dragon Ball FighterZ registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:00 - 13:00107Puzzle Fighter 2 registreerimine
- GamingHouse, GamingHouse
12:30 - 13:30203Ettekanne Cosplay poseerimine
- Kirill Dogadajev, Kirill Dogadajev Photography
12:30 - 17:00141Töötuba Drink & Draw cosplay sessioon
- Toon Vugts, Joo ja joonista
12:30 - 13:30221Viktoriin
- Aki
12:30 - 14:00139Töötuba Kalligraafia
- Eri Miyano, jaapani keele lektor, Tartu Ülikooli keeltekeskus
12:30 - 14:30225Podcast
- Margus Saldre, Lauri Kubre, Norbert Tilk, Kaspar Mihelson, Doki Doki Luuserite Klubi
12:30 - 14:00võimlaDemo Kendo
- Margus Freudenthal, Toni Tuominen, Otto Nõmm, Janar Bachmann, Tartu Kendoklubi
13:00 - 16:00107Puzzle Fighter 2 võistlusmängud
- GamingHouse, GamingHouse
13:45 - 15:15221Vestluspaneel “Kuulge, kutid! Kas teil ikka on Gintama?”
- Sakata Gintoki, Shimura Shinpachi, Kagura, Sadaharu, Hijikata Tōshirō, Okita Sōgo, Katsura Kotarō, Elizabeth, Takasugi Shinsuke, Gintama
13:45 - 14:30203Ettekanne Transformatsiooni kunst
- Manuel D'Andrea, Manuel D'Andrea
13:45 - 15:15202Jututuba
- Aki
13:45kooli eesCosplay rongkäik
- Sousuke
14:00 - 14:10aatriumManzai – Jaapani komöödia
- Hiromasa Saito
14:15 - 15:45139Töötuba Mangade tegemine
- Sander Tulk, Sander Tulk Art
14:15 - 17:00võimlaTöötuba Cosplay pildistamine
- Kirill Dogadajev, Kirill Dogadajev Photography
15:00 - 15:45203Ettekanne Fake samurai: sõdalaste kuvand filmides ja teleseriaalides
- Maret Nukke, Jaapani uuringute lektor, Tallinna Ülikool
15:00 - 15:45225Ettekanne Jaapanis YFU vahetusõpilasena
- Liisa Emilia Sorainen
15:30 - 16:00202Ettekanne Pilguheit Euroopa nohikuüritustele
- Sergejs Parvatkins, UniConi esimees, UniCon
15:30 - 16:15221Ettekanne Cosplay külalise metsik elu
- Kairi in Cosplayland, Kairi in Cosplayland
15:30 - 15:40aatriumManzai – Jaapani komöödia
- Hiromasa Saito
16:00 - 20:00107Dragon Ball FighterZ võistlusmängud
- GamingHouse, GamingHouse
16:00 - 18:00139Töötuba Koomiksitegelaste disaini alused
- Catsu, The Cat
16:15 - 17:00203Ettekanne Bushidō – sõdalase tee
- Ene Selart
16:15 - 17:00225Ettekanne Laval esinemine: põhireeglid
- Kristina Tverdohleb, vabakutseline režissöör
16:15 - 17:30202Jututuba
- Aki
17:00 - 17:10aatriumManzai – Jaapani komöödia
- Hiromasa Saito
17:15 - 18:45221Vestluspaneel Ouran High School Host Club
- Kaoru & Hikaru Hitachiin, Tamaki Suoh, Kyoya Ootori, Renge Houshakuji, Haruhi Fujioka, Honey, Mori, Ouran High School Host Club
17:15 - 18:45141Töötuba Jaapani keele õpetus
- Naoya Tamura, Jaapani-Inglise keeltekool
17:15 - 18:45võimlaTöötuba Jpop tantsu töötuba
- Rini, SOTO Tantsustuudio
17:30 - 18:15203Ettekanne AniMatsuri ja UniCon, kuriteopartnerid
- Kaia Jallai, Sergejs Parvatkins, AniMatsuri peakorraldaja, UniConi esimees
19:00 - 20:00221AMV võistlus
20:00221Päeva lõpetamine