Ninjad vs piraadid

Igipõline internetivõitlus kahte tüüpi tugevate võitlejate vahel. Kelle poolel oled sina? Kelle võimeid pead sina parimaks? Selgitame välja! Tule ja registreeri ennast infolauas ninjade ja piraatide võitlusele. Võitjad saavad pühapäeval toimuval auhinnatseremoonial välja kuulutatud!

Kuidas me siis asja otsustame? Kas verise lõpuni? Kes viimasena püsti, on võitnud? Proovime sel korral siiski tsiviliseeritumad olla ja lahendada asja lõbusalt. Mõningad mängud:

  • Ninja – Kiirus on võitluse juures äärmiselt oluline, seega paneme kõik osalised selles kiiret reageerimist nõudvas mängus proovile!
  • Säästutwister – Kiirusele lisaks on äärmiselt oluline ka vastupidavus! Kui kaua suudad sa seista jalad spagaadimõõtu hargis või sõlmes teise võitleja ümber? Selgitame välja!
  • Hairünnak – Taaskord testime osalejate reageerimisvõimet. Hairünnaku eest on vaja põgeneda väikestele parvlaevadele. Neid aga ei jätku kõigile osalejatele ja kuigi ühte parve saab jagada, on need äärmiselt haprad.
  • Võitle targalt! – Ega võitlus siis koosne ainult füüsilistest võimetest! Võttes festivali jooksul osa erinevatest programmis toimuvatest ettekannetest ning töötubadest, kogud oma meeskonnale punkte. Võitlustulle astudes tulevad kasuks kõike teadmised ning kogemused!
  • Aaretejaht – Paneme proovile hallid ajurakud. Kas sina suudad välja mõelda, kuhu on aarded peidetud? Kas oled kõigeks valmis, et neid kätte saada?

Ajakava:

  • Ninja – laupäeval kell 14.00 / aatrium
  • Säästutwister – laupäeval 16.00 / aatrim
  • Hairünnak – laupäeval 18.00 / aatrium
  • Võitle targalt – alustame laupäeval kell 12.30 ning lõpetame pühapäeval 15:30 / terve koolimaja
  • Aaretejaht – pühapäeval 12.30 – 15.30 / aatrium

Kuidas osaleda?

Mine saabudes AniMatsuri infoletti (sissepääsu juures), vali pool (ninja või piraat), pane kirja oma nimi ning saad vastu punktide kogumise lehe. Ongi kõik. Nüüd pead ainult kõik oma oskused proovile panema!
Registreerida saab ainult laupäeva jooksul!

Kes võidab?

Lihtne: Iga mängus osalemise ja tegevuse eest jagatakse punkte! Punkti saavad võistlusmängudel selle grupi liikmed, kelle seast tuli võitja. Näiteks kui üks piraadigrupi liige võidab ninja mängu, saavad kõik osalenud piraadid punkti. Võitjat ennast premeeritakse tervenisti kahega. Boonuspunkte jagatakse ka grupile sobiva kostüümi eest.

Punktilehed tuleb tuua hiljemalt pühapäeval kell 15.30 AniMatsuri infolauda. Nende alusel selgitame välja lõpliku lahenduse igipõlisele võitlusele.