Joonistusvõistlus


Oled sa kunagi mõelnud, millise bändi moodustaksid Aki, Sousuke ja Wilhelm? Kas tegemist on rocki, hip-hopi, metali, J-popi või hoopis mõne muu stiiliga? Lase fantaasial lennata ja pane kokku oma unistuste bänd, sest selle aasta joonistusvõistluse teemaks on „Maailmakuulsad superstaarid Aki, Sousuke ja Wilhelm.“ Nii et otsi välja pliiatsid, värvid või muu vajalik ja asu joonistama!

Reeglid ja oluline info:

  • Ühe autori poolt kuni kaks tööd.
  • Pilt peab olema animestiilis.
  • Pilt peab olema A4 formaadis (21×29,7 cm). Digitaalsel kujul pilte vastu ei võeta! Printige välja, kui arvutis tehtud.
  • Pilt ei tohi olla kokku murtud, seega kasutada A4 formaadi jaoks sobivat ümbrikut. Pilt peab olema kile sees, mis võimaldab seda üles riputada.
  • Joonistus tuleb saata hiljemalt 16. septembriks 2016 aadressil Munga 12, Tartu 51007. Saaja nimeks märkida MTÜ Animeklubi Asashio. Lisaks pildile panna juurde kiri, kus on peal autori täisnimi, vanus ning e-maili aadress (kasutuselolev). Kui on soov töö/d isiklikult üle anda, saatke kiri e-maili aadressil art@animatsuri.eu, siis lepime kokku, kuidas edasi toimida. NB! Kui saadate postiga, pääsevad võistlusele ainult need tööd, mille postitemplil on saatmiskuupäevaks hiljemalt 16. september.
  • Pildid võivad postis kaduma minna, palun sellega arvestada. Soovituslik on enda tööst varukoopia teha ja see festivalile kaasa võtta, et töö saaks üles ka siis, kui originaal on tõesti postis kaduma läinud. NB! Kui töö/d on kätte saadud, saadab korraldaja pildile lisatud e-maili aadressile kirja, et töö/d on kohale jõudnud. Kui vastavat kirja pole tulnud 19. septembriks, palun korraldajaga ühendust võtta. Tööd, mis tuuakse festivalipäeval, aga mille postis kadumamineku kohta pole korraldajal andmeid, võistlusele ei pääse.
  • Pilt ei tohi sisaldada pornograafiat, kutsuda üles vägivallale, sisaldada roppusi või muud ebasobivat.
  • Pilti/e autorile ei tagastata.
  • Keelatud on oma võistlustööd/töid enne võistluse lõppu Internetis avaldada. Töö/d võib avalikustada alles pärast võistlust.

Joonistused pannakse festivalil üles näitusena ning kõikidel külastajatel on võimalik anda oma hääl*. Hääletus ja pildid on anonüümsed.

Joonistusvõistluse võitja kuulutatakse välja festivali teisel päeval enne lõpetamist. Esikolmikule toredad auhinnad!

* Kuna tegu on rahvahääletusega, võivad võistlusest soovi korral osa võtta ka AniMatsuri meeskonnaliikmed.