Müügiletid

Müügiletid

100USAGI

100USAGI on anime e-pood, mis pakub aksessuaare, kontorikaupu, kaunistusi ja erinevaid animestiilis asju. Sellelt müügiletilt võivad kõik need, kes on huvitatud Aasia kultuurist ja eluviisist, endale midagi leida. Valik on lai, alustades rahakottidest, ripatsitest, vihmavarjudest kuni kujukeste ja riieteni. 100Usagi müügiletist leiab igas vanuses külastaja endale midagi.

Koduleht: www.100usagi.ee

ABC Anime

ABC Anime on Eestis tegutsev pood, mis on nüüdseks avanud ka oma e-poe. Uues poes leiate Te voodipesu, tasse ja pehmeid mänguasju, kleepse, isegi tapeete. Kuigi see kõik võib-olla AniMatsuri lettidele ei jõua, on kõigil jätkuvalt võimalus neile kirjutada ning tellida.

Koduleht: ABC Anime Facebookis

MoMo

MoMo on Jaapani toidu- ja toiduainetepood, mis pakub võimalust rikastada oma kööki uute maitsetega. Tallinnas asuv toidupood pakub üle 200 erineva toote, mis on pühendatud jaapanipärastele maitsetele. MoMo kostitab värskendavate jaapanipäraste jookidega ja huvitavate maiustustega.

Koduleht: www.momoya.eu

AniPopGam

Animepood AniPopGam on teistkordselt AniMatsuril. Nende müügiletilt võib leida endale midagi kaissu ja ka kõhtu. AniPopGam pakub palju erinevaid, suuri ja väikseid ning armsaid kaisuloomi (plushies). Nende kõrvalt leiab ka erinevaid Jaapani maiustusi.

Koduleht: anipopgam.eu

Komikslandia

Poolast pärit animepood võtab ette reisi Eestisse AniMatsurile, et tutvustada oma valikut. Seekord võetakse kaasa erinevad animepostrid, -särgid, -ripatsid ja palju muud. Komikslandia on Poolas tuntud ja kõige suurem animepood.

Koduleht: komikslandia.pl

Animeshop.lt

Animeshop.lt on ennegi AniMatsurit külastanud ja meil on hea meel, et ka sel aastal on nende müügilett kohal. Animeshop.lt on Leedust pärit anime e-pood, mis alustas oma tegevust aastas 2008. Kaubavalikus on erinevad aksessuaarid, animepostrid, DVD ja meened.

Koduleht: www.animeshop.lt

 

Kirjastus Fantaasia

1999. aastal asutatud Kirjastus Fantaasia avaldab žanrikirjandust: ulmet, muinasjutte, naisteromaane jms. Koostöös Eesti Ulmeühinguga korraldab kirjastus iga-aastasi ulmejuttude võistlusi. Toimetajatena on kirjastuses tegutsenud Jüri Kallas, Raul Sulbi ja Siim Veskimees (Ats Miller). Oma müügiletiga AniMatsuril tutvustavad oma raamatuid ulmehuvilistele. Animefilmides-sarjades pole ulmeline element sugugi tundmatu. Väga suur osa animest kasutab teadlikult teadusliku fantastika (mechad, kosmoselaevad), üleloomuliku õuduse (vampiirid, zombid, mutandid jne) või fantaasia elemente.

Koduleht: kirjastusfantaasia.blogspot.com.ee

 

YFU

End tutvustama tuleb YFU Eesti. YFU ehk pikemalt Youth For Understanding on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub haridusliku eesmärgiga kultuurivahetusprogramme enam kui 60 riigis. Vahetusõpilaseks saab kandideerida erinevatesse riikidesse, kaasa arvatud näiteks Jaapan ja Lõuna-Korea.

Koduleht: www.yfu.org

Kui oled huvitatud oma firmaga festivalil müügiletiga osalemisest, siis võta ühendust annely@animatsuri.eu