Vestluspaneelid


Unistuste sihtpunkt: Jaapan


Oled mõelnud, et võiks millalgi külastada seda maad, kust tulevad animed, geishad, mangad, dakimakurad ja sushi? Sellisel juhul on see väike paneel just sulle! Juttu tuleb praktilistest tähelepanekutest reisiks ettevalmistumisel, kultuurilistest erinevustest ja millega arvestada. Jagame näpunäiteid ja reisikogemusi ning vastame küsimustele.

Ajakavas
Unistuste sihtpunkt: Jaapan 13:45Kaia Jallai, Andres Luuk, Kerli Hurt, Riho Välk, Raido Seene

Haikyuu!! vestluspaneel


FB event

Sel aastal on AniMatsuri külastajatel võimalik kohtuda oma lemmikute Karasuno, Aoba Johsai, Nekoma ja Fukuroudani võrkpalliässadega! Sõbrad kogunevad tunnikeseks ühise laua taha, et pisut koos aega veeta, mis annab sulle, hea festivalikülastaja, harukordse võimaluse esitada neile küsimusi, mis on sind kahtlemata juba kaua painanud…

Miks on Bokuto juuksed nii püsti? Kas Kiyoko ei tea rohkem kui umbes viite käibefraasi? Mis on Oikawa lemmik näokoorija? Kas Hinatal on varjatud pool? Kuidas Sugawara OLEMAS ON? Miks Kageyama oma sõbrad üle lasi ja paneelile ei tulnud? Kõike seda ja enamatki veel saad juba isiklikult järgi pärida AniMatsuri esimesel päeval.

Veendumaks, et vestluspaneel on lõbus ja ohutu kõigile, vaatame üle reeglid:

  • Tegemist on paneeliga anime tegelaste poolt. Paneeli läbiviijad ise ei puutu asjasse, niisiis isiklikke küsimusi ja arvamusi cosplay kvaliteedi teemal me vastu ei võta.
  • Paarideteemalised küsimused on lubatud, kuid palun mitte üle pingutada ja palun meeles pidada – mitte kõik ei shipi seda, mis sulle meeltmööda.
  • Küsimustele, mis cosplayerites ebamugavust tekitada võivad, võivad nad vastamast keelduda. See on nende otsus ja õigus.
  • Ole positiivne! See vestluspaneel peaks olema sõbralik. (See on ka LGBT+-sõbralik.) Paneeli läbiviijatel ja festivali meeskonnal on õigus paluda sul lahkuda, kui sa oled ebaviisakas või häirid teisi.
Ajakavas
Haikyuu!! vestluspaneel 15:45Koutarou Bokuto, Kuroo Tetsurou, Kozume Kenma, Yamaguchi Tadashi, Sugawara Koushi, Hinata Shouyou, Oikawa Tooru, Shimizu Kiyoko, Haikyuu!!