Asukoht ja parkimine


Meie festivali koduks on jätkuvalt Hugo Treffneri Gümnaasium, mis asub Tartus, Munga 12. Majja sisse pääseb Rüütli tänava poolsest uksest, mis on näha alltoodud pildil.

1280px-TrefnGymn-2012-06

Hugo Treffneri Gümnaasium asub Tartu kesklinnas ning sinna saab minna jalgsi ja sõita kas jalgratta või autoga.

Kõik tartlased ning eelmise aasta festivali külalised kindlasti teavad, kus Hugo Treffner asub, aga teile, kes te Tartus ei ela, anname väikseid näpunäited ja juhised, kuidas koolimajani jõuda ning kus asuvad võimalikud auto parkimise kohad.
Jõudsite Tartusse bussiga ja soovite bussijaamast kohale jõuda
Kui tulite Tartusse bussiga, siis koolimaja asub bussijaamast 10-15-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Bussijaamast koolimajani on kaks põhilist suunda.

Esiteks on teil võimalus minna läbi Tasku keskuse või kõndida ümber maja, ületada Turu tänav ning minna mööda Riia tänavat esimese valgusfooriga ülekäiguni (möödute Kvartali ostukeskusest). Seal minge üle Riia tänava ja kõndige senikaua otse, kuni jõuate Hugo Treffneri Gümnaasiumini. Vahepeal, umbes poolel teel sinna, kõnnite üle Raekoja platsi.

Teiseks on teil võimalus minna bussijaama tagant, Tasku keskuse ja Dorpati hotelli vahel olevast läbikäigust Emajõe kaldale. Esmalt suunduge Kaarsilla poole (pöörate vasakule). Kõnnite seni, kuni olete Kaarsilla ees valgusfoori juures. Seal ületage tee ning kõndige mööda Raekoja platsi Rüütli tänavani ja pöörake paremale. Sealt viib tee otse Hugo Treffneri Gümnaasiumini.

Mis teha, kui tuled autoga

Nädalavahetustel on Tartu kesklinnas parkimine tasuta, kui te just ei taha parkida autot tasulisse EuroPark parklasse, mis asub Rüütli ja Küütri tänava nurgal, hotelli “London” kõrval.

Suurim parkla Hugo Treffneri Gümnaasiumi läheduses on Linnaraamatukogu kõrval, Magistri tänava parkla. Autosid on võimalik parkida ka Vabaduse puiesteel, Laial tänaval, Munga tänaval, Ülikooli tänaval, Jaani tänaval ja ka Raekoja taga. Tuleb ainult vaba koht leida. Kaugemal on Turuhoone ja Kaubamaja parklad ning tasulised Tasku ja Kaubamaja parkimismajad.

Hugo Treffneri sisehoovi parklasse pole lubatud parkida, kui teil pole vastavat luba auto esiklaasil. Kui kellelgi on täpsemaid küsimusi loa kohta, kirjutage info@animatsuri.eu.

Kuhu panna ratas, kui tuled rattaga?

Ei ole probleemi, nii Hugo Treffneri ees kui sisehoovis on ruumi ratastele. Omalt poolt soovitame sisehoovi, ikkagi kindlam.