Müügiletid

Müügiletid

Firmadele, kes tunnevad huvi oma asjade müümisest AniMatsuril, pakume samuti võimalust osaleda. Kunstnike allee kõrval on eraldi müügiruum just selleks. Müügileti registreerimiseks või informatsiooni saamiseks kirjutada e-maili aadressile anett@animatsuri.eu.

 

Animeshop.lt

Animeshop.lt on ennegi AniMatsurit külastanud ja meil on hea meel, et ka sel aastal on nende müügilett kohal. Animeshop.lt on Leedust pärit anime e-pood, mis alustas oma tegevust aastas 2008. Kaubavalikus on erinevad aksessuaarid, animepostrid, DVD ja meened.

Koduleht: www.animeshop.lt

MoMo

MoMo on Jaapani toidu- ja toiduainetepood, mis pakub võimalust rikastada oma kööki uute maitsetega. Tallinnas asuv toidupood pakub üle 200 erineva toote, mis on pühendatud jaapanipärastele maitsetele. MoMo kostitab värskendavate jaapanipäraste jookidega ja huvitavate maiustustega.

Koduleht: www.momoya.eu

Komikslandia

Poolast pärit animepood võtab ette reisi Eestisse AniMatsurile, et tutvustada oma valikut. Seekord võetakse kaasa erinevad animepostrid, -särgid, -ripatsid ja palju muud. Komikslandia on Poolas tuntud ja kõige suurem animepood.

Koduleht: komikslandia.pl

AniPopGam

Animepood AniPopGam on taas AniMatsuril. Nende müügiletilt võib leida endale midagi kaissu ja ka kõhtu. AniPopGam pakub palju erinevaid, suuri ja väikseid ning armsaid kaisuloomi (plushies). Nende kõrvalt leiab ka erinevaid Jaapani maiustusi.

Koduleht: anipopgam.eu

Maginarium

Oleme Poola firma fännidelt fännidele. Ükskõik millist fandomit pead enda omaks, meil on olemas vidinad, mida otsid – järjehoidjatest ja postkaartidest loodussõbralike kottide, tasside, patjade ja särkideni. Külasta meid ja vii oma unistused täide!

Koduleht: maginarium.pl

Akuma-Inn

Akuma-Inn on väike Poola kunstifirma. Pakume tasse, patju, T-särke, järjehoidjaid, kleepse, märke ja muid vidinaid meie poolt joonistatud fanartiga, aga ka meie suurt paksu kassi kollektsiooni. Astuge ligi ja leiame kindlasti teie jaoks täiusliku kassi!

Koduleht: akuma-inn.com

Barthalon Company

Olen nahakunstnik ning loon fantaasiaesemeid cosplay ja LARPi jaoks. Kogu kaup on käsitöö – ei mingit Hiinat. Müün erinevaid tooteid, näiteks väikesed kotikesed, nõiajookide pudelid ja torud, nahkköites päevikud ja visandiraamatud ja nii edasi.

Koduleht: Barthalon.eu

 

YFU

End tutvustama tuleb YFU Eesti. YFU ehk pikemalt Youth For Understanding on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub haridusliku eesmärgiga kultuurivahetusprogramme enam kui 60 riigis. Vahetusõpilaseks saab kandideerida erinevatesse riikidesse, kaasa arvatud näiteks Jaapan ja Lõuna-Korea.

Koduleht: www.yfu.org