Amenoo

Amenoo on Rootsi cosplayer, kes on võistlus maastikul olnud rohkem kui kaheksa aastat. Ta on esindanud oma riiki mitmetel rahvusvahelistel võistlustel, nüüd viimati NCC-l, kus ta saavutas oma Glinda cosplayga kolmanda koha. Ta on peamiselt tuntud väga puhta õmblustöö ja koomiliste etteastete poolest ning tal on hea meel jagada oma teadmisi teie kõigiga. Tema laupäevane ettekanne on teemal “Nõuandeid ja nippe korrektseks õmblemiseks”.

Külastage tema Instagrami:  https://www.instagram.com/amenooatelier

Foto tegi Allion

AnsoCosplay

Anso on Taani cosplayer, kelle spetsialiteet on cosplay mänguosa. Anso on tegutsenud näitleja/tegelaskujuna rohkem kui viis aastat ning oma 7-aastase cosplaymisega häbistanud end Tiktokis ja Instagramis üle 60 000 jälgijaga publiku ees. Anso on Taanis võitnud mitmeid esinemisvõistlusi, kuid nüüdseks on ta tuntud peamiselt erinevate võistluste korraldamise ja planeerimise poolest. Anso ei jõua ära oodata, et näha kõiki põnevaid cosplaysid ja esinemisi! Tema laupäevane ettekanne keskendub teemale “Sotsiaalmeedia cosplayeritele”.

Külastage tema Instagrami: https://www.instagram.com/ansocosplay 

Foto tegi Henning Petersen

CaptainGhostly

Saage tuttavaks Belgiast pärit rahvusvahelise cosplayeri ja rekvisiitori CaptainGhostlyga. Ta on entusiastlik uudsete materjalide, tehnikate ja lähenemisviiside uurija oma loomingu arendamiseks. Lisaks tutvustas ta koos Cosplayshop.be’ga, kus ta on mänedžer, cosplay maailmale mitmeid uusi materjale. CaptainGhostlyle meeldib korraldada töötubasid, mis on täis praktilisi näpunäiteid ja nippe, et aidata teistel õppida ja oma meisterdamise teekonnal kasvada. Seekord korraldab ta töötuba/paneeli teemal “Cosplay rüüd ja rekvisiidid: meisterdamise kunst”.

CaptainGhostlyl on olnud au olla külaline üle 60 korra kogu maailmas ja hinnata rahvusvahelisi cosplay finaale. Tema tööd on isegi eksponeeritud Belgia ühes suurimas muuseumis näitusel “Cool Japan”.

Tema lõppeesmärk on kasutada oma kohalolekut teiste inspireerimiseks, teadmiste jagamiseks ja kogukonnas positiivseks mõjutamiseks.

Külastage tema sotsiaalmeediaid:

https://www.facebook.com/CaptainGhostly 

https://www.instagram.com/captainghostly 

Foto tegi @atlesque